Cesur Ol

Paylaşmak İYİ gelecek

Medeniyet yolunun taşlarını, sadece cesurlar döşer.”

Meral Akşener

Cesur arkadaşım:

 • iyi partiye üye olmak
 • gönüllü olmak
 • bağış yapmak,
 • iyidiyor ekibinde yer almak
 • iyidiyor ortağı olmak
 • iyidiyor a destek olmak için

hemen harekete geç!

Siyasi partiler en büyük gücü üye sayılarından almaktadır. Dilerseniz kolay bir şekilde İYİ Parti resmi online üyelik sistemi üzerinden üyelik başlatabilirsiniz. İYİ Parti üyesi olmak için İYİ Parti’ye Üye Ol butonuna tıklayınız.

Gideceğiniz sayfa İYİ Parti resmi online üyelik sitesidir. iyidiyor ile bir bağı yoktur. Link çalışmaz ise iyiparti.org.tr üzerinde üyelik başvuru/kayıt bölümünü arayınız.

Siyasi parti üyeliği yapmadan İYİ Parti Gönüllüsü olarak; parti çalışmaları, etkinlik ve gelişmelerinden haberdar olup, bu etkinliklerde yer alabilirsiniz. Dilerseniz kolay bir şekilde İYİ Parti resmi online gönüllü kayıt sistemi üzerinden girişinizi yapabilirsiniz.. İYİ Parti üyesi olmak için İYİ Parti Gönüllüsü Ol butonuna tıklayınız

Gideceğiniz sayfa İYİ Parti resmi online gönüllü kayıt sitesidir. iyidiyor ile bir bağı yoktur. Link çalışmaz ise iyiparti.org.tr üzerinde gönüllü kayıt/başvuru bölümünü arayınız.

Demokratik rejimin olmazsa olmazı olan Siyasi partilerin işlevlerini yerine getirebilmesi, Siyasi parti kuruluşlarının Siyasi Partiler Kanunu 61. maddesi ile belirlenen gelirlerine bağlıdır.
Siyasi partilerin en önemli gelir unsurlarından birisi de bağışlardır. Bağışlarınızla İYİ Parti’ye katkıda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Akay Şubesi
IBAN TR35 0006 4000 0014 2011 2964 63

https://iyiparti.org.tr/iyi-parti adresinden veya bankadan işlem öncesi hesabın İYİ Parti’ye ait olduğunu ve doğruluğunu teyit ediniz.

iyidiyor tamamı gönüllü çalışmaları ile oluşturulup gelişmektedir. Aramıza katılan her arkadaş (biz onlara “cesurlar” diyoruz) iyidiyor’a değer ve güç katıyor. Tüm cesurlar ile eşsiz bir İYİ Parti dijital yayın portalı inşa ediyoruz.

Kat etmemiz gereken çok aşama, almamız gereken çok yol var. Bu iş yükünü sensiz başaramayız.

iyidiyor sitelerinde gönüllü olarak görev almak istiyorsanız; “iyidiyor Ekibine Katıl” butonuna tıklayarak, ilgili formu doldurunuz. Form bilgilerinizi inceleyip geri dönüş yapmak için hevesle bekliyor olacağız.

 • Hali hazırda bölgelerindeki İYİ Parti gelişmelerini ve yerel haberleri ekleyecek “Cesur Haberci”lere
 • İYİ Parti Yönetiminde bulunan bölgemizdeki siteleri yönetebilecek “Cesur Yönetici”lere
 • Video, grafik tasarım becerisine sahip “Cesur Tasarımcı” lara
 • Yayınlanan içerikleri sosyal medya vb üzerinden duyuracak “Cesur Akıncı”lara

Fazlası ile ihtiyaç duyuyoruz.

bununla sınırlı kalmayıp iyidiyor cesurlar hareketine katkı verecek fikirlere de açığız

Halihazırda bir mecrada yayın yapıyor ve/veya belirli bir kitleye sahipseniz beraber hareket ederek etkimizi artırabiliriz. Bizim için bir “Cesur Potansiyel” siniz. Birbirimize değer katacak her tür teklife açığız. Bizim de birlikte büyümek adına hali hazırda bazı fikirlerimiz var. İlgilenirseniz mutlu oluruz.

İçeriklerimizi sosyal medyada, forum ve bloglarda paylaşıp tanıtarak, daha fazla insan tarafından fark edilmemizi sağlayan her kullanıcımıza minnettarız. Emekleri için teşekkür ediyoruz. Google ve Facebook ücretli reklamlarının gücü ise tartışma götürmez bir gerçek. Maddi reklam desteği vererek, bizim ve çalışmalarımızın daha fazla kişiye ulaşmasını en garanti yöntem ile sağlayabilirsiniz.

Gönüllü çalışmalarımızın daha fazla kişiye ulaşması için reklam sponsorumuz olabilirsiniz.

 • Satın alacağınız Google Ads reklamları ile, iyidiyor sitelerinin daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini google garantisi ile sağlayabilirsiniz.
 • Şu aralar facebook sayfalarımızın etkinliğine çok önem veriyoruz. Size vereceğimiz reklam yönetim yetkisi ile, belirttiğiniz sürede, sayfamızın yada paylaşımların facebook üzerinden reklamını verebilir, daha fazla kişiye ulaşmasını facabook garantisiyle sağlayabilirsiniz.

Daha büyük kitlelere ulaşmamıza kesin etkisi olacak bu cömert davranışınız tarafımızda minnetle anılacaktır.

Direk bağış kabul etmiyoruz. ( Gönüllülerimiz de hiçbir ücret almadan özverileri ile çalışıyorlar. )

iyidiyor.com siteleri sizlerin desteği ile, sürekli büyümeye devam edecek. Buna inanıyor ve size güveniyoruz.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com