DMCA Telif Bildirimi

Paylaşmak İYİ gelecek

Başkalarının özel fikirlerine saygı duyuyoruz. Çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturan bir şekilde kopyalandığına inanıyorsanız, lütfen aşağıdaki prosedürleri izleyin.

DMCA Yasası uyarınca telif hakkı ihlali iddiası yapılmasına ilişkin bildirim ve Prosedür.

Web sitesi sahibine karşı bir telif hakkı ihlali iddiasında bulunmak için alttaki “DMCA Telif İhlal Bildirim Formu” nu kullanarak hak talebinizi gönderin

Etkili olması için, telif hakkı ihlali iddianız aşağıdakileri içermelidir:

Hak talebinde bulunduğunuz materyalin sahibi olduğunuzu veya ihlal edildiğini iddia ettiğiniz materyalin sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.

Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğunu belirten bir beyanınız. (imzanız elektronik olabilir.)

Hak talebinde bulunduğunuz telif hakkı alınmış çalışmanın kimliği. (Birden fazla telif hakkıyla korunan çalışmanın ihlal edildiğini iddia ederseniz, ihlal edildiği iddia edilen eserlerin bir listesini içeren bir bildirim gönderebilirsiniz.)

Hak talebinde bulunduğunuz materyalin belirlenmesi ve web sitesi sahibinin materyali bulmasına yardımcı olmak için makul ölçüde yeterli bilgi (örneğin web sayfası adresi gibi).

Adres, telefon numarası, faks numarası ve varsa elektronik posta adresi de dahil olmak üzere, web sitesi sahibinin sizinle iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi. Materyalin hak sahibi değilseniz ve hak sahibi adına hareket etme yetkisine sahipseniz, iddia ettiğiniz hak sahibinin iletişim bilgilerini de sağlayabilirsiniz.

Hak talep edilen materyalin hak sahibi, temsilcileri veya yasalar tarafından izin verildiği şekilde kullanılmadığına inandığınıza dair beyanınız.

Web sitesi sahibi, herhangi bir DMCA şikayetine en kısa zamanda cevap verecektir. Telif hakkı sahibi olmanız durumunda, bu sitede yer alan materyal en kısa zamanda kaldırılacaktır.Site görevli ve yetkilileri için ektra olarak

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com