Sorumluluk Reddi

Paylaşmak İYİ gelecek

Sitemizde birden fazla içerik üretici bulunmaktadır. Yine kullanıcılar kayıt olarak siteye yorum içeriği ekleyebilmektedir. Tüm içerikler kullanıcılar tarafından anlık olarak oluşturulmaktadır.

Kullandığımız içerik yönetim yazılımının oto filtre özelliği çoğu durumda yetersiz kalabilir.

Eklenen tüm içerikler, ekleyen kullanıcının yasal sorumluluğundadır.

5651 sayılı  5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca yasa dışı içeriklerin bildirilmesi durumunda, ilgili içerikler tarafımızca yayından kaldırılmaktadır.

Bununla birlikte bildirim yapılıncaya yada biz bildirimi inceleyene kadar ziyaretçiler bu içeriklere maruz kalmış olabilir.

Bu web sitesindeki herhangi bir bilgi veya materyali kullanımınızın riski tamamen size aittir ve bundan sorumlu olmayacağız. Bu web sitesinde bulunan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

Ne biz ne de herhangi bir üçüncü taraf, bu web sitesinde bulunan veya herhangi bir özel amaç için sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir.

Bu tür bilgilerin ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerdiğini ve yasaların izin verdiği en fazla ölçüde bu tür yanlışlık veya hataların sorumluluğunu açıkça hariç tuttuğumuzu kabul edersiniz.

Bağlantı verdiğimiz siteler/sayfalar ile bir bağımız ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Sitemizden verdiğimiz dış bağlantılar, ziyaretçilerin daha fazla bilgiye kolay erişmesi içindir. Güvenirliği garanti edilmez biz bağlantı verdikten sonra bile içeriği değişmiş olabilir.

Telifli İçeriklerin ihlali

Başkalarının çalışmalarına fikirlerine saygı duyuyoruz. Bunun için iyidiyor.com/telif-bildirimi/ sayfasını inceleyiniz

Küçük Yaşlı Ziyaretçiler

13 yaş altına uygun olacak şekilde tasarlanmamıştır.


Site görevli ve yetkilileri için ektra olarak:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com