İYİ Parti Gönüllüsü Yerel Yazar/Editörler Arıyoruz.

Paylaşmak İYİ gelecek

İYİ Parti, ülkemizin ve toplumumuzun sorunlarına çözüm bulmak, ülkemizi daha iyi bir geleceğe taşımak için politikalar üretiyor. İYİ Parti’nin yerel ve genel kadroları, parti politikalarını duyurma, seçmene ulaşma görevini en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyor. İYİ Parti gönüllülerinin de bu süreçe katkı sağlayabileceği, haber içerik hazırlama potansiyeli bulunan İYİ Parti gönüllüleri ile her il ve mümkün olan tüm ilçelerde yerel medya gücü oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla, il/ilçe bazında faaliyet gösteren sitemizdeki içerikleri güncellemek ve geliştirmek için yazar/editörler arıyoruz. Sizler de ülkenizin geleceğine katkıda bulunmak, il/ilçenizdeki parti faaliyetlerini takip etmek, haberleştirmek ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, aradığımız kişi sizsiniz!

Gönüllü yazar ve editörlerimiz, il/ilçenizdeki parti faaliyetlerini ve yerel haberleri takip ederek, sitemizdeki içeriklerin güncellenmesine ve geliştirilmesine katkıda bulunacaklar. Bölgelerindeki İYİ parti çalışmaları ve yerel olaylardan haber üretip siteye ekleyecekler. Siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel konulara ilişkin makaleler, analizler ve yorumlar yazabilecekler. Ayrıca, parti adına yazılmış olan basın açıklamaları, bildiriler ve yerel haberlerin düzenlenmesi de yazar ve editörlerin görevleri arasında yer alacak.

OKU  Çapraz Yayınlanan, Kaynağından Güncellenen iyidiyor İçerikleri

Gönüllü yazar ve editörlerimizden beklediğimiz nitelikler şunlardır:

  • Bölgelerindeki İYİ Parti resmi kadrolarından, kendisi için referans alabilecek ilişki geçmişine sahip olmak.
  • İl/İlçe İYİ Parti yönetimleri’nin çalışmaları vb bilgilere erişim için yönetimle aktif iletişim içinde kalabilme.
  • İl/ilçenizdeki parti faaliyetlerini ve yerel haberleri takip etmek ve bu konularda ilgisi bulunmak, bilgi sahibi olmak.
  • Makul düzeyde Türkçe yazım ve dil bilgisi kurallarına hakim olmak
  • Fotoğraf çekebileceği, telefon vb cihaza sahip olmak.
  • Siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel konulara ilgi duymak ve bu konularda kendini geliştirmek istemek
  • Haftada en az 2 adet haber vb yazı hazırlama istikrarına sahip olma
  • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve sorumluluk sahibi olmak
OKU  Her iyidiyor sitesi bir web uygulaması (PWA)

Haber girilen panel için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yoktur. Gerekli yetki ile temel eğitim verilmektedir..

Yazar/Editör kuralları için buraya bakabilirsiniz.

Eğer siz de il/ilçenizde iyidiyor için gönüllü yazılar yazarak ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak, il/ilçenizdeki parti faaliyetlerini takip etmek, haberleştirmek ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz. Başvurularınızı alttaki linkten ulaşacağınız form ile gönderebilirsiniz. Başvurularınızı en kısa sürede değerlendireceğiz.

Yorum yapın

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com