İYİ Partililerin hayalini iyidiyor.com gerçekleştiriyor

Paylaşmak İYİ gelecek

İYİ Partili Belediyeler, İYİ Partili Milletvekilleri, İYİ Partili Bir Türkiye için, İYİ Partililer ile hayal kuruyor, Hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

İYİ Partililerin hayalini iyidiyor.com gerçekleştiriyor

Şöyle bir şey hayal edin;

 • İYİ Parti yerel teşkilatların çalışmalarının duyurulduğu her il ve ilçe için birer sitesi olsa.
 • İlçe teşkilatları, il teşkilatları, genel merkez teşkilat ve yayınları her sitede olsa.
 • Bir ilçenin sitesine giren kişi; o ilçedeki İYİ Parti çalışmaları ile, İlin İYİ Parti haberlerini ve genel merkezin haberlerini güncel olarak bulabilse.
  İlçe ve bağlı olduğu il teşkilatı bilgilerine hatta genel merkez teşkilat bilgilerine kolayca ulaşabilse.
 • İlin sitesine girdiğinde; ildeki İYİ parti çalışmaları ile tüm ilçelerdeki İYİ parti haberlerini ve genel merkezin haberlerini güncel olarak bulabilse.
  İl teşkilatları ve ilçelerinin teşkilat bilgilerine hatta genel merkez teşkilat bilgilerine ulaşabilse.
 • İYİ Parti ve milletvekilleri nin sosyal medya hesaplarında yaptığı güncel paylaşımlar toplu olarak her il yada ilçe siteden bakılabilir olsa.
  İYİ Parti milletvekili ve yöneticilerinin bilgilerine kolayca ulaşılabilse.
 • Bu sitelerin hepsinde: ortak ve otomatik güncellenen siyasi video sayfamız, politik mizah sayfamız olsa.
 • Siteler yalnızca seçim dönemi değil, sürekli güncel kalarak, kitlelerini koruyarak büyüseler.
OKU  iyidiyor sitelerinde; içerikleri paylaşım teşvik edilir, kolaylaştırılır.

iyidiyor.com bu hayali gerçekleştirmek için çalışıyor

iyidiyor.com her il ve ilçe için iyidiyor siteleri açıyor. Bu sitelere gönüllü editörleri ekliyor. İl ve ilçe sitelerini merkezi içerikle zenginleştirip destekliyor.

haberler.iyidiyor.com

İYİ Parti hakkında en güncel en doğru haberleri mümkün olan en kısa sürede yayına koyuyor.. haberler.iyidiyor.com üzerindeki haberler, il yada ilçelerin iyidiyor siteleri üzerinden de takip edilebiliyor. İl İlçe sitelerinde sadece; o ilçenin haberleri, o il haberleri ve genel İYİ Parti haberlerine yer veriliyor. haberler.iyidiyor.com sitesi üzerinde ise genel İYİ Parti haberleri yanında yerel sitelerde yer alan tüm yerel haberler de gösteriliyor. Bu sayede haberler.yidiyor.com adresine girildiğinde, iyidiyor sitesi olan tüm il ve ilçelerin haberlerine toplu olarak ulaşılabiliyor.

sosyalmedya.iyidiyor.com

İYİ Parti sosyal medya paylaşımları ve İYİ Parti Milletvekilleri ile bazı yöneticilerinin, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlar, anlık olarak siteye ekleniyor. İYİ Parti ve milletvekilleri facebook, twitter, instagram hesaplarında paylaşımda bulunduklarında, vakit kaybetmeksizin sosyalmedya.iyidiyor.com adresinde yayınlanıyor. Kullanıcılar bu sayede; İYİ Parti ve milletvekilleri ile, sosyal medya paylaşımları dikkat çeken yöneticilerin paylaşımlarını, tüm hesapları tek tek kontrol etmek yerine sosyalmedya.iyidiyor.com üzerinden takip edebilecekler.

OKU  ilçe İYİ Parti Siteleri

Esasen her iyidiyor sitesinde bu işlev var. Tüm iyi diyor sitelerinden İYİ Parti ve milletvekillerinin sosyal medya hesapları da takip edilebiliyor. sosyalmedya.iyidiyor.com üzerinden ise daha fazla ayrıntıya ulaşmak mümkün.

mizah.iyidiyor.com

En kötü günde bile bir tebessüm saklıysa yaşanmalıdır. Hayat hep gülümsemeyi yaşatmıştır.

mizah.iyidiyor.com

iyidiyor olaylara kimi zaman mizahsal yaklaşmaktan da geri durmuyor. Etkili politik mizah çalışmalarındaki başarı bazı eserlerde orantısız mizah a dönüşüyor.

il ilçe sitelerinden de mizah içerikleri takip edilebiliyor.

videolar.iyidiyor.com

İYİ Parti hakkında videoların toplanıp sunulduğu bir adres. İYİ Parti hakkında videolar arayanların ilk bakması gereken yer diyebiliriz. İYİ Parti tarafından hazırlanmış videolar, İYİ Partili vekillerin videoları, Tarihte iz bırakan videolar ve daha nicesi var

Tüm il ve ilçe sayfalarından da kapsamlı bir video bölümü var.

OKU  mizah.iyidiyor.com

il/ilçe iyidiyor siteleri

adresleri iyidiyor.com ile biten “istanbul.iyidiyor.com, zeytinburnu.iyidiyor.com gibi bölgesel siteler oluşturulabiliyor. Bunun için yerel yönetimlerden birinin kendisinin veya referans olacağı herhangi bir reşit kişinin, editör editör olarak görev alması gerekli. İYİ Parti yöneticisi, üyesi yada destekleyeni iseniz bölgenizin iyidiyor sitesinin açılması için iletişime geçip, sitede gönüllü görev alabilirsiniz.

Her il ve ilçelerinin siteleri kendileri ve iyidiyor.com ile entegre çalışıyor. İle eklenen haberler, ilçe sitelerinde; ilçelerden birine eklenen haber il sitesinde otomatik yayınlanıyor. haberler.iyidiyorcom daki iyi parti haberleri, sosyalmedya.iyidiyor.com daki sosyal medya paylaşımları, mizah.iyidiyor.com daki mizahlar, videolar.iyidiyor.com daki videolar; her il ve ilçe sitesinden izlenip takip edilebiliyor.


iyidiyor.com tüm bu sitelerin içeriklerini kendi başına üretemeyeceğinin, üretim ve yönetimdeki iş yükünün çok büyük olduğunun farkında. Eşsiz bir İYİ Parti portalı inşa etmek için İYİ Parti gönül verenlerinin desteğine inanıyor., Ekibine katılacak gönüllü cesur arkadaşlarını arıyor. Genel başkanın da dediği gibi.

Medeniyet yolunun yaşlarını, sadece cesurlar döşer.

Meral Akşener

Yorum yapın

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com